А от, що робити, коли пільга=5,5- троє дітей (працівник з таб. н. 4). Я ввів наказ "пільги з прибуткового податку (пільги на дітей)" з кількістю дітей -3. Результат прицьому не такий як очікувалося.
Будь ласка, скажіть що я роблю не так.
andriychernyukh писал(а):З Ваших пояснень роблю висновок, що мені потрібно ввести один наказ "пільги з податку з 01.04.2004" з відсотком 150% та наказ "пільги з прибуткового податку (пільги на дітей)" з кількістю дітей -3. Проте у такому випадку розмір податку виходить, як би пільга була 4,5. При чому константа про яку Ви згадували=1.00
Що ще може бути не так?
Я дуже вдячний вам за допомогу. Все з пільгами вийшло.
І вибачаюсь за набридливість. Проте маю ще питання до наказів "на доплату за вислугу" та "доплата за класне керівництво". Я зробив, як Ви сказали (створив нові накази та поля особового рахунку ( точніше скопіював) та встановив між ними відповідність-додав нові розрахунки). Проте мені потрібно щоб відсоток за вислугу років брався не лише від окладу, а від суми окладу та деяких доплат (в даному випадку- "доплата за кл. керівництво"). Для цього я при налаштуванні поля особового рахунку для "доплати за кл. кер." поставив галочку у полі "Враховувати для доплат, нарахування на декілька полів ОР". те саме я зробив і для поля ОР- "поврем. (оклад)". Проте відсоток для вислуги береться лише від окладу.
У чому помилка?
І ще, в довіднику "ставки для вислуги років" "кількість років"-це цифра після якої доплата буде нараховуватись. Якщо ні , то поясніть.
andriychernyukh писал(а):підкажіть, будь ласка. в чому помилка?
Ввів наказ на пільгу =1 (тобто 434.50), тобто в наказі "пільга з податку з 01.04.2004" ввів 100%-розмір пільги. А при розрахунку прибуткового податку вона чомусь не враховується.
Хоча я також вводив для іншого працівника пільгу 150% у тому ж наказі. Та ще наказ "пільга з приб. податку на дітей" (к-сть д.=3). Щоб в результаті пільга вийшла 5.5. І у цьому випадку податок рахується правильно.
У чому причина?
1. індексація.
праціник прийнятий на роботу 01.01.2008 із окладом 1000грн. У лютому 2010 у нього підвищився оклад на 200грн. (це було реалізовано, використовуючи режим "відкрити ШР з нової дати"). Базовим місяцем для індексації став лютий 2010 і відповідно відсоток індексації = 0.0. Але як я розумію оклад підвищився на суму, яка < суми, яку б ми отримали за рахунок індексації. Тому індексація мала б проводитись із базовим місяцем 01.2008, хоча вона виконується із базовим місяцем 02.2010.
Питання: у такому випадку потрібно вручну міняти базовий місяць, чи як?
2. Ситуяція: нехай маємо працівника, який прийнятий на роботу 01.01.2010р. Проте жодних даних по зарплаті за 10 місяців 01.2010-10.2010 в системі немає.
Потрібно розрахувати зарплату за 11.2010. При чому, ці дані по зарплаті за цих 10 місяців (оклад, надбавки, премії і т.д) є в іншій програмі (допустимо, що формат в якому вивантажуються дані поки не має значення).
Так от чи є можливість такі архівні дані якось втягнути в підсистему "облік з/п" та перерахувати зарплату за ці місяці , щоб всі утримання у нарахування в фонди обчислились правильно.
Якщо хоч якась можвивість внести ці дані є, то опишіть її будь-ласка.
3. І ще, допустимо, розрахував я зарплату за 09.2010 і за 10.2010, а потім помітив, що індексація за 09.2010 порахована неправильно (не той базовий місяць вибраний чи у довіднику коеф. споживчих цін для дати базового місяця не те значення коефіцієнта (помилився при вводі)). Яка правильна послідовність дій при перерахунку зарплати за ці місяці.
4. якщо працівник за певний місяць не відпрацював всіх днів. То фактично відпрацьований час (к-сть днів, годин) проставляти вручну, чи є певний алгоритм дій (налаштування). Я питаю, бо не знаю, чивикористовуючи перший варіант, правильно будуть розраховуватися лікарняні, відпускні за ті дні прогулу.
- потрібно вводити накази для готових сум лише на надбавки чи утримання чи можна і на оклад?
- після того, як введені вище описані накази, потрібно вводити накази на утримання у фонди?
- введені всі готові суми (накази). Чи потрібно робити перерахунок зарплати за ці місяці, щоб отримати нарахування в фонди. Якщо ні. То опишіть процедуру подальших дій.
3. Яким чином імпортується статистика. Опишіть, будь ласка.
1. накази на готові суми.
тобто, якщо я не має в системі жодної інформації по зарплаті (ні в полях особових рахунків, ні в полях особових рахунків по фондах) за ці - попередні місяці. То мені треба вводити накази готових сум на:оклад, всеможливі надбавки, на утримання з них у різні фонди. І це попаде в особові рахунки.
А також потрібно вводити накази готових сум на нарахування в фонди.
І це все накази "введення готових сум за попередні періоди".
Я правильно зрозумів?
І ще одне питання. За один місяць 01.2010 я ввів наказ "введення готових сум в поля особового рахунку" при цьому вибрав поле ОР "за заміщення". І о ссобових рахунках по фондах помітив що "база п/ф" і "база ф/з" мають одне значення, а "бази с/с і н/с" менші від суми двох попередніх на ту суму, що я ввів у наказі.
Чому так.
Вернуться в Учет заработной платы и кадров
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0