Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение inoxa » Чт май 12, 2011 1:59 pm

:))) я вже тут гарненько потію)) але дякуючи Вам, мені простіше розібрати, мені тільки логіку треба зрозуміти, щоі куди, а там вже фантазувати:))
гаразд, тоді де, от по прикладу лістингу 1, я можу побачити введену мною інформацію в стовпчику <FWID type="counter"/> десь в дебеті плюсі? тобто як його знайти, де воно відображається серед усих тих даних довідників і всього що там є?
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение Oksana » Чт май 12, 2011 2:52 pm

inoxa писал(а):гаразд, тоді де, от по прикладу лістингу 1, я можу побачити введену мною інформацію в стовпчику <FWID type="counter"/> десь в дебеті плюсі?

Десь в Дебет Плюсі цієї інформації немає зовсім :) Вона зберігається в базі даних. Наша програма - це інструментарій, який використовує зовнішні бази даних для зберігання таблиць (інформації). Тому якщо Ви через sql-запит внесете дані в створену Вами таблицю, то побачити ці дані зможете лише через browse(). А якщо Ви хочете побачити дані своєї таблиці в певному вигляді в програмі, то спочатку треба визначитися, що це (довідник, документ тощо), потім написати відповідний функціонал (в своєму модулі додати папку scripts і в ній продублювати подібну ієрархію, як в папці JDebet/scripts, наприклад, JDebet/scripts/cls - довідники, JDebet/scripts/docs - документи), потім модифікувати базу і вже після цього можна через відповідне меню побачити дані Вашої таблиці в певному вигляді.

P.S. Прогляньте вміст папки JDebet/scripts/cls/CL5. Це опис довідника аналітики виду "зі скороченою назвою". Можете спробувати створити подібний (лише у my_mudule/scripts/cls/).
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение inoxa » Сб май 14, 2011 9:26 pm

аммм, ясно:)) дякую)) так вже більш зрозуміліше:))
в мене не дуже виходить виявити свою таблицю в програмі :( виходить так, за таким шляхом, я зберігаю свою таблицю: /DebetPlusV12/JDebet/private_modules/my_module/scripts/cls/CL5/MyStru.xml і там крім всієї необхідної cl5 інформації і знаходиться таблиця. Тоді як її виявити в програмі? як CL5 називається в програмі? я шукала її в "Обліку заробітної плати/Категорії застрахованих лиць", бо тільки там є колонка "зі скороченою назвою":( але там не було моєї інформації( як же її тоді знайти? я надіюсь я правильно вказала шлях...
от іще тільки питання, де знаходиться "зі скороченою назвою" в програмі, і як краще шукати такі моменти?
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение Oksana » Пн май 16, 2011 8:52 am

:shock: Ваші таблиці мають бути в папці dbstru в Вашому модулі!
inoxa писал(а):/DebetPlusV12/JDebet/private_modules/my_module/scripts/cls/CL5

Називати свій довідник так само, як в програмі не варто, а то Ви потім не розберетеся, де який, і може виникнути конфлікт. Треба вибирати унікальну мітку і давати свою назву. Наприклад, в програмі CL5, в у Вас може бути CL7. Назва і мітка прописуються у файлі class.xml (відкрийте його в /DebetPlusV12/JDebet/scripts/cls/CL5 і побачите). І папку тоді зручніше назвати CL7 (/DebetPlusV12/JDebet/private_modules/my_module/scripts/cls/CL7).
inoxa писал(а):Тоді як її виявити в програмі? як CL5 називається в програмі?

Я ще Вам писала про скрипти. В програмі в папці /DebetPlusV12/JDebet/scripts/cls/CL5 є файл form.js, саме в ньому описані sql-запити, які зберігають дані в таблицю.
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение inoxa » Пн май 16, 2011 9:06 am

оуу, ясно, виправила) дуже дякую))
я дивилась form.js в пошуках назви довідника, в якому будуть відображатись інформація, але так і не знайшла в якому таки:(( я шукала її в "Обліку заробітної плати/Категорії застрахованих лиць", бо тільки там є колонка "зі скороченою назвою":( але там не було моєї інформації( як же її тоді знайти? чи в якому шляху я можу знайти свої дані? оскільки тип "зі скороченою назвою", я не знайшла:(
я просто намагаюсь зрозуміти зв'язок.
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение Oksana » Пн май 16, 2011 9:22 am

"Зі скороченою назвою" - це вид довідника аналітики. В режимі "Налаштування" - "Довідники аналітики" можна додати довідник певного виду (простий, контрагенти, персонал тощо). При додаванні довідника вибирається його вид і саме в цьому полі одним з варіантів на вибір є "зі скороченою назвою", тобто елементи цього довідника матимуть певний вигляд і будуть містити ті поля, які Ви вкажете у файлі form.xml, а записуватися в таблицю будуть через sql-запити. У програмі для довідника виду "зі скороченою назвою" використовується таблиця CL і CLRELCLCL.
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение inoxa » Пн май 16, 2011 9:50 am

wow! а це важче ніж я думала:((
я не розумію, для чого тоді було створювати таблицю взагалі? якщо просто можна було створити довідник, і вже в самій програмі заповнити дані з полями, які мені треба?
а це, sql-запити, це що таке? тобто, це тільки те що описано у файлі form.js(що являється просто якоюсь формою відображеня, а точніше опис того, що можна робити з довідником...), чи крім того, можна описувати і як саме поняття, sql-запитів - це робота з таблицями, але я пробувала ввести sql-запит в строку "java script" в самому Дебеті, але воно не працювало, кажучи мені такі помилки, що такого елементу немає, або іще щось, але точно не працювало:(
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение Oksana » Пн май 16, 2011 12:40 pm

inoxa писал(а):wow! а це важче ніж я думала:((

це важко, а особливо, якщо Ви не знаєте, як програмувати :)
inoxa писал(а):я не розумію, для чого тоді було створювати таблицю взагалі? якщо просто можна було створити довідник, і вже в самій програмі заповнити дані з полями, які мені треба?

Ви ж напочатку запитували, як створити таблицю, я Вам відповіла. Потім Ви не розуміли структуру програми і я намагалася Вам допомогти за допомогою прикладу із довідником аналітики. Але ж в Дебеті ще є інші об'єкти! :) Тому, я думаю, Вам потрібно визначитися, що саме Ви хочете від програми, яке Ваше завдання: просто зрозуміти структуру програми чи створити в ній щось нове. Якщо щось створити, то шукайте в мережі Інтернет ресурси по мові програмування Java Script.
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение inoxa » Пн май 16, 2011 12:52 pm

я тут у Вас на сайті знайшла одну статтю: http://www.debet.kiev.ua/Cl_type_create_ru , і зробила все по тій інструкції, це наче зрозуміло, але в мене в новому створеному довіднику не видно нічого, що було описано(я про колонки) в таблиці:( цей же приклад підходить до моєї незрозумілої цілі?;)
ам.. я запитувала про таблицю, бо думала, що потім ця створена таблиця буде відображатись у самому дебеті, а потім її якось заповнювати:) і в ітогі працювати з цими дними, отака собі ціль, не знаю, може вона не правильна за відсутності знань, тому і запитую так багато:)) Ви вже вибачте мене:))
я можу Вам зателефонувати,і швиденько пройтись по тому створеному і виправить помилки... щоб було швидше?
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение Oksana » Пн май 16, 2011 1:12 pm

inoxa писал(а): ... я запитувала про таблицю, бо думала, що потім ця створена таблиця буде відображатись у самому дебеті, а потім її якось заповнювати:) і в ітогі працювати з цими дними, отака собі ціль...

Так для чого Вам потрібна таблиця? Які Ви хочите дані в неї вносити? Працювати яким чином? Де використовувати в програмі?
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение inoxa » Пн май 16, 2011 1:47 pm

:) Мені просто треба навчитись як створювати таблицю, і як робити запити, але мені мало, бо я не розуміла купу моментів, які я описувала в запитаннях, просто намагалась зрозуміти як з чим пов'язано, мені мало знати того щоб просто створити аблицю, а що потім з нею робити? от і виникала низка запитань:) ам.. я по тій ссилкі зробила, і все вийшло, я просто вибирала не той тип при створенні нового довідника:)) от тепер я знаю, як і що куди зв'язується:)
але вже при роботі, я не можу нічого додати, видається помилка: ReferenceError:"FPARNAME" is not defined. (#1), а потім при збереженні каже таке :
select * from dpbase.com_cl cl inner join dpbase.com_clrelclcl rel on cl.fwid=rel.fwid_cl left join dpbase.com_cl_kompl tbl0 on cl.fwid = tbl0.fwid_cl where fwid = 90236
чи можливо, що там текст написано з помилками? чи такі помилки від чогось іншого злежать?
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение inoxa » Пн май 16, 2011 4:17 pm

виходить там не правильний лістинг десь, але я все обдивилась, та ніяк не можу зрозуміти де:( Ви б не могли будь-ласка подивиться?
http://www.debet.kiev.ua/Cl_type_create_ru
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: Mod: не удалось создать таблицу MYTBL

Сообщение inoxa » Вт май 24, 2011 8:38 pm

------------------- 24.05.2011 21:25 ----------------------

Підготовка до модифікації...

Подготовлена: CL_MDB ADM CL_COMPUTER E:false M:true R:false

--------------- Подготовка закончена ------------------

------------------ Начало модификации -------------------





Mod: Создание таблицы ADM_ CL_COMPUTER

Mod: не удалось создать таблицу CL_COMPUTER

CREATE TABLE DPBASE.ADM_ CL_COMPUTER( FWID INTEGER AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY , FUSER INTEGER DEFAULT 0, FNAME LONGTEXT, FREM LONGTEXT, FOUTID VARCHAR(50) DEFAULT '', FNOM LONGTEXT)

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'cl_computer( fwid integer auto_increment primary key , fuser integer default 0, ' at line 1

------------------ Модификация закончена -------------------

пробую створити простий тип довідника, але при модифікації видає помилку, і та чомусь створює таблицю FOUTID VARCHAR(50) DEFAULT '', яка ніде не описана, вона формується сама? чи як це узнать?
і CREATE TABLE, де він описується? бо в жодній таблиці описаній, його немає...
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Пред.

Вернуться в Вопросы по разработке в системе

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron