Де шукати вхідний документ "Рахунок-фактура"?

Вопросы по работе подсистемы "Учет товаро-материальных ценностей" в "Дебет Плюс V12"

Де шукати вхідний документ "Рахунок-фактура"?

Сообщение thebat » Ср май 06, 2009 8:36 am

Доброго дня!

Організація отримала від постачальника "Рахунок-фактуру" на оплату канцелярських товарів в асортименті.

Я спробував внести цей "Рахунок-фактуру" в систему але на жаль не знайшов його в системі.

Натомість знайшов "Рахунок-фактуру" для виписки рахунків а саме "SF Рахунок-фактуру" > "SF:1 Счет-фактура", який надає можливість виписувати рахунки покупцям (вихідний документ "Рахунок-фактура").

Питання:
Де шукати документ "Рахунок-фактура" для фіксації в системі вхідних Рахунків-фактур від постачальників?

Дякую.
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Сообщение Дарья » Ср май 06, 2009 9:59 am

Доброго дня!
Такий документ знаходиться на стадії розробки.
Очікуйте нових версій :)
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Сообщение thebat » Ср май 06, 2009 10:22 am

упс ... :(

Дарья писал(а):Очікуйте нових версій :)


:) ... і довго чекати, і в якій саме версії це з'явиться :?:
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Сообщение Дарья » Ср май 06, 2009 11:06 am

орієнтовно ... через одну версію
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Сообщение thebat » Ср май 06, 2009 11:44 am

Дарья писал(а):орієнтовно ... через одну версію


Зрозуміло.

В такому разі підкажіть, як оформити такий ланцюг операцій в вашій системі?

Рахунок-Фактура (вхідний документ) => Платіжне доручення (вихідний документ) => Накладна (вхідний документ) ... як діяти?
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Сообщение Дарья » Ср май 06, 2009 1:52 pm

Платіжне доручення вихідне та накладна вхідна будуть створюватись на основі вхідного рахунка-фактури (буде реалізовано за допомогою налаштування схем пов'язаних документів).
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Сообщение thebat » Ср май 06, 2009 3:05 pm

Дарья писал(а):Платіжне доручення вихідне та накладна вхідна будуть створюватись на основі вхідного рахунка-фактури (буде реалізовано за допомогою налаштування схем пов'язаних документів).


Зрозуміло, що так буде ...., але мене цікавить, як це зробити без наявності в системі вхідного "Рахунку-Фактури" ...?

Для прикладу, я отримав від постачальника "Рахунок-Фактуру" і внести в систему його не можу але операцію провести треба...

Тоді, що ...? Мені потрібно просто ввести "вихідне платіжне доручення" і потім "прихідні накладну" і пов'язати їх? Чи, як???
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Сообщение Дарья » Ср май 06, 2009 3:33 pm

Просто введіть "вихідне платіжне доручення" і "прибуткову накладну". Пов'язання документів у системі не обов'язкове і не впливатиме на податковий облік. Схеми пов'язаних документів викоритовуються в системі для автоматичного перенесення інфоромаціїї з одного документа в інший при його створенні для економії часу, а також для того, щоб у будь-який час можна було б продивитися, на основі чого було створено той чи інший документ. Якщо Ви в цьому зацікавлені, то раджу продивитися інтрукцію по налаштуванню таких схем: Связанные документы
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Сообщение thebat » Ср май 06, 2009 8:52 pm

Дякую.

Є ще запитання. Отже, я вожу вище вказані операції в систему..., потім з'являється нова версія де появиться можливість водити вхідні "Рахунки-Фактури"..., я зможу потім внести вхідні рахунки заднім число і пов'язати їх з попередньо веденими платіжними дорученнями...? Так само як це зараз відбувається з вихідними "Рахунками-Фактурами"...?

Я взагалі система реагує на внесення даних за минулі періоди (заднім числом) і паралельне ведення поточних даних...?

Наприклад: Я ввів залишки станом на 01.01.2006 року і вожу в систему всі дані за три роки, і до того ж веду поточний облік ...за 2009 рік. Чи можна так взагалі робити і чи не від образиться це на точності обліку?
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Сообщение Татьяна » Чт май 07, 2009 9:07 am

Так, ми передбачимо це і можна буде пов'язувати вхідні рахунки, внесені заднім числом з платіжними дорученнями.

Я ввів залишки станом на 01.01.2006 року і вожу в систему всі дані за три роки, і до того ж веду поточний облік ...за 2009 рік. Чи можна так взагалі робити і чи не від образиться це на точності обліку?


У Вас у відомості залишків можуть з'явитись мінуси із-за невідповідності хронології прибудкування і списання товару,тому рекомендую вивести залишки на початок поточного місяця і продовжувати вести облік.
Аватара пользователя
Татьяна
Консультант
 
Сообщения: 808
Зарегистрирован: Пн дек 01, 2008 5:04 pm

Сообщение thebat » Чт май 07, 2009 9:52 am

Татьяна писал(а):У Вас у відомості залишків можуть з'явитись мінуси із-за невідповідності хронології прибудкування і списання товару,тому рекомендую вивести залишки на початок поточного місяця і продовжувати вести облік.


Дякую за відповідь але це ще не все...

Я створив окрему тему по цьому питанню...
http://www.debet.kiev.ua/forum/viewtopi ... =5170#5170
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re:

Сообщение thebat » Вт янв 25, 2011 10:18 am

Доброго дня!

Чи з'явився у системі документ "Рахунок-фактура" для фіксації в системі вхідних Рахунків-фактур від постачальників?
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Де шукати вхідний документ "Рахунок-фактура"?

Сообщение Oksana » Вт янв 25, 2011 12:27 pm

Доброго дня!

Для рахунків-фактур від постачальників можете використовувати вид документу "Заказ поставщику (ORDER_IN)". Перейдіть в режим "Налаштування" - "Папки документів" у підс-мі "Облік ТМЦ", виділіть мишкою зліва вид документа "Заказ поставщику (ORDER_IN)" і створіть папку, наприклад, "Рахунки-фактури від постачальників", далі можна додавати відповідні документи.
P.S. Якщо в цьому виді документу Вам чогось не вистачає, пишіть - будемо доповнювати :)
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев


Вернуться в Учет ТМЦ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron