Авансовий звіт + податкова накладна

Вопросы по работе подсистем "Учет банковских операций" и "Учет кассовых операций" в "Дебет Плюс V12"

Авансовий звіт + податкова накладна

Сообщение Vitmar » Пт ноя 30, 2012 3:37 am

Вітаю!
Спробував створити податкову накладну по зв'язці на базі авансового звіту, попередньо зробивши всі рекомендації по налаштуванню зв'язків з цієї сторінки.
В результаті побачив що поле контрагента в створеному документі NN не заповнене. Покопавшись трохи, бачу що мабуть на сторінці зроблено помилку в рекомендації "Чтобы данная схема корректно работала, необходимо добавить расширение для папки-наследник." Який зміст в цьому? Дійсно таке додаткове розширення нічого корисного не дало. Якщо я правильно розумію логіку зв'язки то документ наслідувач повинен отримувати інформацію зі вже створеного джерела. (Якщо я правий, то цю помилку на сторінці слід виправити).
Аватара пользователя
Vitmar
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Чт янв 05, 2012 1:24 am
Откуда: Львів

Re: Авансовий звіт + податкова накладна

Сообщение Vitmar » Пт ноя 30, 2012 4:21 am

Дійсно, створивши таке додаткове розширення в заголовку документа АО, контрагент в NN підтягнувся, і податкова накладна рознеслася правильно.
Оскільки в мене є авансові звіти в яких є по 2 і більше стрічок, в тому числі одна з них зі сумою чеку що включає ПДВ, решта стрічок зі сумами без ПДВ, вирішив трохи підмодернізувати АО під свої потреби, щоб в результаті уникнути зайвого розмноження авансових звітів.
Створив два розширення до рядків документу АО. Одне для занесення інформації про контрагента, друге для ручного занесення суми ПДВ (з чеку). Помістив обидвох для зручності на передній план. Заповнив обидва реквізити в стрічці де є сума з ПДВ (по чеку). Вийшло щось таке:
Вложения
Знімок_1.png
Знімок_1.png (99.34 Кб) Просмотров: 11138
Аватара пользователя
Vitmar
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Чт янв 05, 2012 1:24 am
Откуда: Львів

Re: Авансовий звіт + податкова накладна

Сообщение Vitmar » Пт ноя 30, 2012 4:28 am

Але тут зіткнувся з такою проблемою, що в такому варіанті податкова накладна не хоче підтягувати контрагента. В описі зв'язків (схеми зв'язаних документів) я звичайно поправив посилання з розширення заголовку на розширення рядка. В чому тут може бути проблема? Я щось пропустив?
Аватара пользователя
Vitmar
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Чт янв 05, 2012 1:24 am
Откуда: Львів

Re: Авансовий звіт + податкова накладна

Сообщение Татьяна » Пт ноя 30, 2012 12:07 pm

Інформацію з рядків не можна переносити в заголовок, оскільки рядків може бути декілька і значення в них можуть бути різні.
Аватара пользователя
Татьяна
Консультант
 
Сообщения: 808
Зарегистрирован: Пн дек 01, 2008 5:04 pm

Re: Авансовий звіт + податкова накладна

Сообщение Vitmar » Пт ноя 30, 2012 4:45 pm

А як щодо використання фільтрів та умов в такому випадку?
наприклад щось типу умови: накладна NN на основі тільки одного рядка з документу AO (при внутрішній умові, що значення ПДВ в розширенні цієї стрічки !=0)
Чи це нереально на програмному рівні :?:
Аватара пользователя
Vitmar
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Чт янв 05, 2012 1:24 am
Откуда: Львів

Re: Авансовий звіт + податкова накладна

Сообщение Vitmar » Сб дек 01, 2012 9:24 pm

Трохи погрався з тими умовами і ось що вийшло:
Створив Секцію до Операції AO, в секції відповідно створив три різні проводки.
1) Дебет RSC/RSU/RST/RA1 Кредит 37/372/ /HA1 Сума RSUMD Умова виконання проводки для рядка документу XRCHEKNDS==0
2) Дебет RSC/RSU/RST/RA1 Кредит 37/372/ /HA1 Сума RSUMD-XRCHEKNDS Умова виконання проводки для рядка документу XRCHEKNDS!=0
3) Дебет 64/641/4/ / Кредит 37/372/ /HA1 Сума XRCHEKNDS Умова виконання проводки для рядка документу XRCHEKNDS!=0
XRCHEKNDS - то я так собі обізвав мітку "В т.ч сума ПДВ" коли створював розширення до рядків документу AO.
Таким чином, втішений, що система піддається модернізації під себе.
В результаті програма коректно створює проводки по кожному рядку де витрати не містять ПДВ і розбиває рядок в якому є Чек з ПДВ на дві проводки. А мені не треба створювати зайвого документу AO :D

Допоможіть ще розібратися з тою податковою накладною :evil:
Аватара пользователя
Vitmar
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Чт янв 05, 2012 1:24 am
Откуда: Львів

Re: Авансовий звіт + податкова накладна

Сообщение Vitmar » Вс дек 02, 2012 1:25 am

Ех, тямив би я ще щось в тому програмуванні :|
Ось що зміг на свому рівні примудрити
В Довіднику схем зв'язаних документів (F4 на назві зв'язки) у рядку Фільтр для створення рядків поставив XRCHEKNDS!=0
В Опису зв'язків мають значення тільки такі значення для змінних:
HOP_DATE==RDAT, HVYP_DATE==HDAT, HDAT==HDAT, HORG0==HORG0
Навіть така змінна як HOP_FORM при значенні HOPFORM видає те саме значення в документі NN що присвоюється при заповненні значення "Форма сплати" документу AO на вкладці розширення Податкові реквізити (як підтягнути аналогічно значення змінної Тип накладної, на жаль не знайшов).
Суми в документі NN правильно відображаються якщо змінна HSUM_20==RSUMD/1.2 (навіть якщо XRCHEKNDS буде мати будь-яке навмисно заповнене неправильне значення), решта методом логічних виключень ні на що не впливали.
В моєму варіанті з чотирьох рядків вибрало тільки потрібний мені рядок з ПДВ, може воно мною якось і кривенько налаштовано, але працює. Буду вдячний, якщо допоможете до "чистого" вигляду допиляти мою ідею.
Якщо в документі AO створити 2 і більше таких рядків з ПДВ, по зв'язці створюється тільки одна NN по одній із стрічок.
Може є вирішення цього питання для 2 і більше таких стрічок в документі AO? Це було б зручно, як би по кожному такому рядку створювався окремий свій зв'язаний документ NN :) чи я не правий?
Аватара пользователя
Vitmar
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: Чт янв 05, 2012 1:24 am
Откуда: Львів

Re: Авансовий звіт + податкова накладна

Сообщение Дарья » Чт дек 06, 2012 4:26 pm

На жаль, зараз вирішення цього питання немає. Взагалі Ви другий користувач, який створює NN на основі AO. Останніх влаштовує створення NN вручну.
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am


Вернуться в Учет банковских и кассовых операций

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron