ИМПОРТ

Re: ИМПОРТ

Сообщение inoxa » Вт мар 29, 2011 2:09 pm

інструкцію вже вивчила в доль і поперек:)) в самому mysql, що робити я знаю) але тут в мене таке завдання треба виконати з файлу .sql треба розархівувати та підключити в дебеті :( от я тут і загрузла, адже в самому mysql .sql розширення для розвантаження як такого немає, але в принципі можна вибрати який завгодно, але коли вибираю в mysql розархівування з помилками:( тоді в мене ґ кілька ідей-запинь :
1. може бути так, що цей файл був заархівований суто в postgresql чи в mysql отримати файл .sql теж можливо? бо працювати треба з mysql, а якщо воно було в постргрі, т очи можна його якось на mysql перенести?
2. якщо все таки розархівується в mysql як же його тоді підключити в дебеті? тут питання скоріше в тому, куди воно його розірхівовує? ви б не могли мені піказати куди б воно могло? (моя система - це debian gnu/linux xfce)
3. і чи залишаються при ахівуванні користувачів їх паролей? аби бути впевненим, що працювати в осоновному лише на root? оскільки тільки за його правами можна взагалі щось робити :(
буду страшенно вдячна за відповідь, дуже б вже хотілось тут розібратись:)
дякую)
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение Татьяна » Вт мар 29, 2011 2:59 pm

База знаходиться в MySQL, тому перед тим як робити налаштування в Дебеті потрібно закачати базу в MySQL. Коли виконаєте імпорт бази з архіву в MySQL, в Дебеті залишиться лише прописати шлях на папку з налаштуванням (за замовчуванням org2) та прописати назву бази (за замовченням dpbase)

Так як робили архів через Адміністратор MySQL, то і імпорт бази (відновлення з архіву *.sql) потрібно робити через MySQL. Якщо ж MySQL, який робив архіви, не може вкачати свої ж архіви, то це питання до розробників MySQL. Пришліть скріншоти, які видає MySQL при імпорті бази - подивимось, можливо чимось і допоможемо :wink:
Аватара пользователя
Татьяна
Консультант
 
Сообщения: 808
Зарегистрирован: Пн дек 01, 2008 5:04 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение inoxa » Вт мар 29, 2011 4:00 pm

я маю на увазі приблизний шлях до mysql куди саме воно його розірхівовує? типу: /var/lib/mysql ? бо після розархівування .sql в /var/lib/mysql/dpbase суцільні .frm файли, то як же їх якимось чином з'єднувати в дебеті? і що іще за файли .frm?
я просто хотіла дізнатис, чи обовязково будуть вайли типу .sql в mysql, чи в postgresql теж з таким типом архівується? я просто думала, якщо з самого початку воно архівувалось в postgresql, то рохархівовуючи в mysql може видавати з помилками, так як система архівації можливо якась інша? таке може бути?
якщо з цим не розберусь, тоді пришлю скріншоти, якщо ви не проти:)
дякую:)
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение inoxa » Вт мар 29, 2011 4:19 pm

і іще таке: як працює файл dpbase.arh? коли вказувати на нього в імпорті в дебеті, він що задіює всі файли ,які треба розвантажити, тобто файли такі як .xml і всі подібні? він якось подає знак системі дебет задіяти всі зебережені колись файли? чи як він працює? якщо в org2 є папки типу : data, archive, import, та інші, .arch їх задіює, всі файли які там є?
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение Дарья » Вт мар 29, 2011 4:19 pm

Вы бы так сразу и написали, что архив делался в PostgreSQL. Тогда в MySQL не загрузится, у них синтаксис разный. То есть установите postgrе, восстановите базу там, а потом перенесите в mysql через формат xml или mdb (при помощи дебета такое можно сделать).
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Re: ИМПОРТ

Сообщение Дарья » Вт мар 29, 2011 4:25 pm

і іще таке: як працює файл dpbase.arh? коли вказувати на нього в імпорті в дебеті, він що задіює всі файли ,які треба розвантажити, тобто файли такі як .xml і всі подібні? він якось подає знак системі дебет задіяти всі зебережені колись файли? чи як він працює? якщо в org2 є папки типу : data, archive, import, та інші, .arch їх задіює, всі файли які там є?

Нет, в arh - хранится информация и только она загружается в СУБД (mysql или PostgreSQL).
А в папках org - настройки к базе. Они никуда не загружаются, только в дебете нужно указать путь на эту папку, для того чтобы они применялись при работе с дебетом.
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Re: ИМПОРТ

Сообщение inoxa » Вт мар 29, 2011 4:43 pm

Дарья писал(а):Вы бы так сразу и написали, что архив делался в PostgreSQL. Тогда в MySQL не загрузится, у них синтаксис разный. То есть установите postgrе, восстановите базу там, а потом перенесите в mysql через формат xml или mdb (при помощи дебета такое можно сделать).


просто я не знаю де робили ту базу :( я просто припустила, якщо робилось в постгрі, то може тому воно може не завантажуватись в mysql? або якщо і загружатись, то не правильно, типу вигружаючи якісь незрозумілі файли .frm? таке може бути? бо вийшло щось вигрузити, але там оті вайли .frm і все :(
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение inoxa » Вт мар 29, 2011 4:46 pm

Дарья писал(а):
і іще таке: як працює файл dpbase.arh? коли вказувати на нього в імпорті в дебеті, він що задіює всі файли ,які треба розвантажити, тобто файли такі як .xml і всі подібні? він якось подає знак системі дебет задіяти всі зебережені колись файли? чи як він працює? якщо в org2 є папки типу : data, archive, import, та інші, .arch їх задіює, всі файли які там є?

Нет, в arh - хранится информация и только она загружается в СУБД (mysql или PostgreSQL).
А в папках org - настройки к базе. Они никуда не загружаются, только в дебете нужно указать путь на эту папку, для того чтобы они применялись при работе с дебетом.

значить тільки файл arh і є самою БД? я про те, що коли вже маєш існуючу БД, і в ній є такий файл, вказуючи на нього означає, що він і є БД? тобто ті файли, що колись там архівувались, будь-які дані, адреси і все таке... ?
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение Дарья » Вт мар 29, 2011 4:57 pm

.arh, .sql, .backup - это архивы баз данных, в которых хранится введенная Вами до момента архивации информация. Эти архивы используют для восстановления информации при сбоях компьютера или при переносе программы но другой компьютер.
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Re: ИМПОРТ

Сообщение inoxa » Вт мар 29, 2011 5:10 pm

ура:) я так і думала, тоді я все робила правильно! дуже дякую!)) правда))
але все одно при відновленні .arh виникають помилки, і якби не було помилки Знімок екрану - 29.03.11 - 09:31:52.png является недопустимым именем файла. я б відправила свою помилку, яка виникає на етапі імпорту даних з архіву:( от саме тому я запитувала, чи можуть бути помилки, якщо з самого початку .sql було сворено в postgre ? але краще щоб Ви глянули на саму помилку, можливо я й помиляюсь...
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение Дарья » Вт мар 29, 2011 5:18 pm

Так у вас arh или sql?????
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Re: ИМПОРТ

Сообщение inoxa » Вт мар 29, 2011 5:21 pm

є і те і те. я просто розпитала, і мені дали без того .sql просто папку, а в ній там .arh.
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение Дарья » Вт мар 29, 2011 5:29 pm

Ааа, тогда открывайте Дебет и по этой инструкции восстанавливайте из arh.
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Re: ИМПОРТ

Сообщение inoxa » Вт мар 29, 2011 5:33 pm

я знаю як це робиться, але в мене на моменті імпорт даних із архіва, помилка! і я не знаю як її виправить, таке відчуття, що дуже просто, але є якась загагулінка, яку я пропускаю... а скріншот відправить не можу, бо коли добавляю тут вкладиш, мені повідомляє: Знімок екрану - 29.03.11 - 09:31:52.png является недопустимым именем файла.
Аватара пользователя
inoxa
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: Ср фев 02, 2011 5:21 pm

Re: ИМПОРТ

Сообщение Татьяна » Ср мар 30, 2011 8:24 am

спробуйте після імпорту зробити базу активною, якщо ніяких помилок не буде - тоді все гаразд :lol:
інколи імпорт виконується з помилками, але вони у більшості випадків несуттєві
Аватара пользователя
Татьяна
Консультант
 
Сообщения: 808
Зарегистрирован: Пн дек 01, 2008 5:04 pm

Пред.След.

Вернуться в Возможности системы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron