Не можу виписати рахунок!

Не можу виписати рахунок!

Сообщение thebat » Чт мар 31, 2011 8:48 am

Доброго дня!

Роблю просту операцію.

Облік ТМЦ > Рахунок-Фактура (SF) > Счет-Фактура > Додати. Заповнюю всі необхідні поля > Додаю товарну позицію > Вказую ціну > Вказую кількість > Тисну кнопку "Зберегти", а у відповідь отримую повідомлення системи такого змісту "Виписана кількість перевищує загальний залишок. Збереження не можливе.".

Не розумію, що не так? У чому проблема?
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение Oksana » Чт мар 31, 2011 9:04 am

Доброго дня!
thebat писал(а):"Виписана кількість перевищує загальний залишок. Збереження не можливе."

Це повідомлення означає, що вибраного Вами товару на складі не має. Ви хочете виписати рахунок "в мінус"?
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение thebat » Чт мар 31, 2011 12:08 pm

Доброго дня!
Oksana писал(а):Це повідомлення означає, що вибраного Вами товару на складі не має.

Чому ж нема? Я зробив прихід двома привхідними накладними.

Обрав "Облік ТМЦ" > "Прибуткування ТМЦ" > "Прихід ТМЦ (НДС 20%)" > Додав дві накладні з однаковою кількістю товарних позиції > потім "Проведення" > "Формування проведення"..., після чого ці два записи стали зеленого кольору.

З вище вказаної операції виходить, що я додав дві товарні позиції, які б мали бути на складі, чи я щось не так роблю?
Oksana писал(а):Ви хочете виписати рахунок "в мінус"?

Хотілось передбачити і таку можливість. Як це зробити?
Последний раз редактировалось thebat Чт мар 31, 2011 12:34 pm, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение Oksana » Чт мар 31, 2011 12:19 pm

thebat писал(а):Чому ж нема? Я зробив прихід двома привхідними накладними.

А МОЛ і підрозділ Ви такий же вказуєте в рахунку, як і в приході?
thebat писал(а): Oksana писал(а):Ви хочете виписати рахунок "в мінус"?


Хотілось передбачити і таку можливість. Як це зробити?

Треба поставити в параметрах папки галочку в полі "Дозволено виписувати в мінус".
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение thebat » Чт мар 31, 2011 12:29 pm

Oksana писал(а):А МОЛ і підрозділ Ви такий же вказуєте в рахунку, як і в приході?

МОЛ - без вказування МОЛ
Підрозділ - без вказування Підрозділу

Це обов'язково створювати підрозділ та МОЛ?
thebat писал(а):Хотілось передбачити і таку можливість. Як це зробити?

Oksana писал(а):Треба поставити в параметрах папки галочку в полі "Дозволено виписувати в мінус".

З цим зрозуміло. Дякую.
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение Oksana » Чт мар 31, 2011 12:57 pm

thebat писал(а):Це обов'язково створювати підрозділ та МОЛ?

Ні, не обов'язково. Можна залишити значення "без указания МОЛ" и "без указания подразделения". Для виписки рахунку-фактури скористайтеся режимом масового введення по відомості залишків (права кнопка миші, меню "Массовый ввод" - "По ведомости остатков (расчет)"), тоді Ви точно побачите, чи є товар у наявності на складі.
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение thebat » Чт мар 31, 2011 1:18 pm

Oksana писал(а):Ні, не обов'язково.

З цим все зрозуміло. Дякую.
Oksana писал(а):Можна залишити значення "без указания МОЛ" и "без указания подразделения". Для виписки рахунку-фактури скористайтеся режимом масового введення по відомості залишків (права кнопка миші, меню "Массовый ввод" - "По ведомости остатков (расчет)"), тоді Ви точно побачите, чи є товар у наявності на складі.

..., а тут нічого не зрозумів.

Зробив я це "Массовый ввод" > "По ведомости остатков (расчет)"... з'явилась товарна позиція де вказано ціна кількість та інші стовпці з даними. Додаю до рахунку...., і знову теж повідомлення "Залишків для "Товар 1" немає"
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение Дарья » Чт мар 31, 2011 1:44 pm

Учет товара в Дебете партионный по умолчанию, что означает: одна и та же позиция номенклатуры разбивается на партии по дате прихода, учетной цене, МОЛ, подразделению и счету.
Убедитесь, что ведомость остатков отображает товар на том же МОЛ, подразделении и счете/субсчете/статье, которые указаны в шапке счета-фактуры.
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение thebat » Чт мар 31, 2011 1:57 pm

Дарья писал(а):Учет товара в Дебете партионный по умолчанию, что означает: одна и та же позиция номенклатуры разбивается на партии по дате прихода, учетной цене, МОЛ, подразделению и счету.

З цим все зрозуміло. Дякую.
Дарья писал(а):Убедитесь, что ведомость остатков отображает товар на том же МОЛ, подразделении и счете/субсчете/статье, которые указаны в шапке счета-фактуры.

Все зроблено так як ви це описали вище. Результат той же.
Я так зрозумів що я щось не так роблю. Ймовірність висока, що я не правильно виконав прихід товару. Давайте за порядком.
Я обрав "Облік ТМЦ" > "Прибуткування ТМЦ" > "Прихід ТМЦ (НДС 20%)" > Додав дві окремі накладні з однаковою кількістю товарних позиції і від одного і того ж постачальника > потім "Проведення" > "Формування проведення" (окремо проведено ПДВ, і проводка на рахунок 281)..., після чого ці два записи стали зеленого кольору. Потім пішов виписувати рахунок на оплату ...
Облік ТМЦ > Рахунок-Фактура (SF) > Счет-Фактура > Додати. Заповнюю всі необхідні поля > Додаю товарну позицію > Вказую ціну > Вказую кількість > Тисну кнопку "Зберегти", а у відповідь отримую повідомлення системи такого змісту "Виписана кількість перевищує загальний залишок. Збереження не можливе."....роблю як пропонувала Оксана ...
Зробив.., я це "Массовый ввод" > "По ведомости остатков (расчет)"... з'явилась товарна позиція де вказано ціна кількість та інші стовпці з даними. Додаю до рахунку...., і знову теж повідомлення "Залишків для "Товар 1" немає"..., а результат той же.

Для зарахування товару на склад, проводку після створення привхідної накладної робити обов'язково?

Що роблю не так? На що потрібно звертати увагу?
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение Oksana » Чт мар 31, 2011 3:11 pm

thebat писал(а):Для зарахування товару на склад, проводку після створення привхідної накладної робити обов'язково?

:shock: Капець! Не плутайте складський облік з бухгалтерським! Проведення треба робити лише для відображення приходу у бухгалтерському обліку. На складський облік товар автоматично "зараховується" при додаванні документа в папку, наприклад, "Прихід ТМЦ (НДС 20%)".
thebat писал(а):Додав дві окремі накладні з однаковою кількістю товарних позиції і від одного і того ж постачальника

Остання моя підозра - кількість товару. Ви в рахунку-фактурі вносите кількість по одній прихідній накладній чи суму двох?
Якщо в одній прихідній накладній 5 одиниць і в іншій 5, а Ви хочете виписати рахунок на 8 одиниць, то при додаванні товару в рахунок-фактуру варто скористатися масовим додаванням по довіднику номенклатури (в цьому випадку програма сама підбере залишок 5 одиниць по першій прихідній накладній і 3 по другій прихідній накладній) - режим "Масове додавання" - "По довіднику номенклатури".

P.S. В підсистемі "Облік ТМЦ" всі підпункти пункту головного меню "Звіти" формуються на основі введених документів, а підпункти пункту "Баланс" - на основі сформованих проведень.
Аватара пользователя
Oksana
Консультант
 
Сообщения: 975
Зарегистрирован: Чт июл 01, 2010 5:24 pm
Откуда: Киев

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение thebat » Чт мар 31, 2011 3:58 pm

Oksana писал(а): :shock: Капець! ...

:lol: ...прошу пробачення за те що довів вас до такого стану ... :lol:
Oksana писал(а):Остання моя підозра - кількість товару. Ви в рахунку-фактурі вносите кількість по одній привхідній накладній чи суму двох?

Ваша підозра справдилась. Так і є ...

У мене одна та ж товарна позиція прийшла за різними накладними але від одного і того ж постачальника. Загалом маємо 2 але різними накладними.

..., а чи не можна такого роду прихід об'єднувати за кількістю...?
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение thebat » Пн окт 17, 2011 1:19 pm

Знову мушу вернутись до цього запитання...

Нова товарна позиція 25 одиниць. Ввожу рахунок від постачальника, потім на основі даного рахунку створю накладну (прихід ТМЦ (ПДВ 20%)) відповідно до цих дій у мене мало б на залишку з'явитись 25 одиниць товару.

Йду виписувати рахунок покупцю, вказую 25 оприбуткованих одиниць товару, а система мені у відповідь "Залишків немає".

Перечитую все що описано у попередніх повідомленнях, шукаю що не так роблю... але результатів нуль.

Операція проста але рахунок все таки виписати не можу.

Прошу вашої допомоги.
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение Дарья » Пн окт 17, 2011 1:40 pm

Ввожу рахунок від постачальника, потім на основі даного рахунку створю накладну (прихід ТМЦ (ПДВ 20%))

вот тут подробнее: это как, через связанные документы?
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение thebat » Пн окт 17, 2011 1:46 pm

Так, саме так. Але я ще це саме робив без зв'язаних документів. Все по окремо а результат той-же.
Аватара пользователя
thebat
Опытный пользователь
Опытный пользователь
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: Ср мар 07, 2007 6:58 pm

Re: Не можу виписати рахунок!

Сообщение Дарья » Пн окт 17, 2011 2:15 pm

Хорошо. Тогда, идем по порядку: вы вносите МОЛ, подразделение, поставщика, счет, потом строки товара в документ приходная накладная. После этого запускаете расчет остатков на дату документа и этот товар должен быть в наличии.
Так и есть?
После того, как убедились, что этот товар есть, тогда вводим счет-фактуру (или расходную накладную) с такими же МОЛ и подразделением и пробуем массовый ввод по ведомости остатков.
Аватара пользователя
Дарья
Консультант
 
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: Пн июл 28, 2008 9:40 am

След.

Вернуться в Общие вопросы по работе программы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron