Акт звіряння

Вопросы по работе подсистемы "CRM" в "Дебет Плюс V12"

Re: Акт звіряння

Сообщение Nik » Ср июн 27, 2012 5:19 pm

Дарья писал(а):Если хотите делать сверку по счетам, то делайте, вам же никто не запрещает.

Що тут скажеш?!
Нещодавно заходив до мене один новоспечений директор і каже: - Ну навіщо мені ця звідна відомість по ЗП. Ти мені дай простий і зрозумілий, написаний у довільній формі, звіт про нарахавану зарплату та сплачені податки. От давай - каже - візьмемо калькулятор і зараз все швиденько зробимо".
Спочатку я порекомендував взяти рахівницю. Він образився.
Потім я запропонував скласти звіт у потрібній йому форсмі.
Через 3 години, хоч повірте, хоч провірте, він сказав, що зрозумів значення кожної цифри у звіті і ніяких "простих, своїми словами" звітів йому вже не потрібно.
Вигадуючи, на замовлення бабульок - супер..., різні форми та способи обліку, пробуєте змайструвати колесо. Ви їх спочатку на бухкурси (не плутати з бухаркурсами) відправте, і у них відпаде бажання перекроювати принципи обліку на свій лЯд.
Це моя думка, а працювати, звичайно, Вам. І дуже не хочеться, щоб час на роботу було витрачено задарма. Чим більше часу вами буде витрачено на розробку велосипеда, тим пізніше користувачі Дебет+, у тому числі і я, отримають програму бухобліку. А це не в моїх інтересах.
Навіть після апокаліпсису буде постапокаліпсис (життя продовжиться)! :-)
Аватара пользователя
Nik
Почетный пользователь
Почетный пользователь
 
Сообщения: 206
Зарегистрирован: Вс май 11, 2008 4:16 am

Пред.

Вернуться в CRM (Управление отношениями с клиентами)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron